loader
  • آبتین - Abtin
خبر ها و تازه ها
بازگشت
بیانیه ماموریت شرکت طرح اندیشان آبتین:
شرکت طرح اندیشان آبتین با اتکال و استعانت از خداوند متعال، ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‌های طراحی، اجرا، ارزیابی و بهینه‌سازی سامانه‌های آبیاری و زهکشی، فضای سبز و نیز تامین و توزیع نهاده‌های کشاورزی و تجهیزات آبیاری را کسب و کار خود قرار داده‌است.
 این شرکت تلاش می نماید با بهره گیری از کارشناسان برجسته و مطرح کشور به عنوان افراد کلیدی شرکت، در عرصه های مختلف،همواره پیشرو بوده و با ارتقاء سطح علمی خویش نیازهای روز کشور را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهد.
ما با ایجاد ارتباطات نزدیک و سازنده با اصیل‌ترین عناصر دست اندرکار بخش کشاورزی اعم از کارفرمایان عزیز و کشاورزان گرامی توسعه پایدار کشاورزی را پیگیری می‌نمائیم.
توسعه و ترویج نگاه خلاقانه به مهندسی کشاورزی و منابع آب جهت ایجاد توسعه پایدار کشاورزی با لحاظ الزامات زیست محیطی هدف اصلی تلاش‌های آبتین می‌باشد.
ما اعتقاد داریم که کارکنان سرمایه‌های اصلی آبتین جهت نیل به اهداف تعیین شده می‌باشند و به این منظور ضمن استقبال از نوآوری و خلاقیت، خود را نسبت به توانمندسازی‌ و رشد علمی و مالی ایشان مسئول می‌دانیم.

چشم انداز شرکت آبتین:
  ما میخواهیم که بهترین باشیم و به این منظور برآنیم که بالاترین سطح خدمات،  اولین گزینه انتخابی کارفرمایان در زمینه های آبیاری، فضای سبز، تامین کالا و در یک کلام خدمات کشاورزی باشیم.